KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861429
nr 1286 1429
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Månuppgång. Signerad. Motivet: 22x26 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:26:19
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind